Kontrola dokumentace

Pomůže Vám, aby byla dokumentace organizace v souladu s legislativou.

Ať už jste v pozici ředitele školy teprve krátce nebo naopak již dlouho a nejste si jistí, že pracovněprávní a školská dokumentace je v souladu s legislativou, pomůžeme Vám. I v případě, že dokumentace v souladu s legislativou je, Vám můžeme poradit, jak ji sepsat lépe, aby Vám maximálně pomáhala a ulehčovala každodenní práci.

Právní předpisy Vám dávají spoustu možností, jen o nich je potřeba vědět. Budoucí problémy často poznáte tak, že vzor pro pracovní smlouvy je několik let stejný a verzí vnitřního platového předpisu je tolik, že už ani nevíte, která z nich platí. Rádi k Vám přijedeme a s kontrolou dokumentace pomůžeme, KONTAKTUJTE NÁS.

Kontakt

Mgr. Ladislav Dvořák

Mgr. Ladislav Dvořák

Vedoucí kanceláře

Mgr. Ing. David Dvořák

Mgr. Ing. David Dvořák

Zástupce vedoucího kanceláře

Kontaktní formulář

Nadcházející semináře

Správní řízení pro ZŠ

Nejbližší termín: 30. 3. 2021

Způsoby zahájení, průběhu a ukončení správního řízení, počítání lhůt, přerušení, zastavení řízení, problematika odvolacího řízení a odvolací lhůty. Tohle a mnoho dalšího se dozvíte na našem MŠMT akreditovaném webináři se zaměřením na ZŠ.

Více informací

Správní řízení pro MŠ

Nejbližší termín: 7. 4. 2021

Webinář pro vedoucí zaměstnance, který Vám vysvětlí práva a povinnosti v oblasti výkonu státní správy se zaměřením na nejčastější problémy při zápisech. Webinář je akreditovaný MŠMT v rámci DVPP a zaměstnanci se jej mohou zúčastnit i z domácího prostředí.

Více informací