Pracovněprávní oblast

Víme, na co si dát pozor při uzavírání pracovních smluv a během celého pracovněprávního vztahu.

V pracovněprávní oblasti často platí, že skutečnost neodpovídá tomu, co by zaměstnavatel chtěl nebo potřeboval. Proto je potřeba se této oblasti pečlivě věnovat už před vznikem pracovněprávního vztahu, a ne až složitě řešit vzniklé problémy. Zejména se jedná o správnou formulaci práv a povinností uvedených v pracovní smlouvě nebo dohodách konaných mimo pracovní poměr (DPP a DPČ). Vhodně nastavená pracovněprávní dokumentace ušetří čas a potenciální problémy se zaměstnanci do budoucna, zejména v případě výpovědi.  K tomu samozřejmě patří i vhodné nastavení vnitřních předpisů, které Vám mají pomoci při správném stanovení platového zařazení a také při přiznávání a odebírání příplatků. Pokud u Vás byla zřízena odborová organizace, poradíme Vám, jak postupovat při vyjednávání o kolektivní smlouvě a její případné výpovědi. Pokud potřebujete v oblasti personálního řízení pomoci, KONTAKTUJTE NÁS.

Kontakt

Mgr. Ladislav Dvořák

Mgr. Ladislav Dvořák

Vedoucí kanceláře

Mgr. Ing. David Dvořák

Mgr. Ing. David Dvořák

Zástupce vedoucího kanceláře

Kontaktní formulář

Nadcházející semináře

Správní řízení pro ZŠ

Nejbližší termín: 30. 3. 2021

Způsoby zahájení, průběhu a ukončení správního řízení, počítání lhůt, přerušení, zastavení řízení, problematika odvolacího řízení a odvolací lhůty. Tohle a mnoho dalšího se dozvíte na našem MŠMT akreditovaném webináři se zaměřením na ZŠ.

Více informací

Správní řízení pro MŠ

Nejbližší termín: 7. 4. 2021

Webinář pro vedoucí zaměstnance, který Vám vysvětlí práva a povinnosti v oblasti výkonu státní správy se zaměřením na nejčastější problémy při zápisech. Webinář je akreditovaný MŠMT v rámci DVPP a zaměstnanci se jej mohou zúčastnit i z domácího prostředí.

Více informací