Správní řízení

Je nezáživná, problematická, ale nezbytná oblast. Poradíme Vám.

Správní řízení je jednou z nejméně oblíbených činností, které musí ředitel školy v rámci svého poslání zajišťovat, a proto je v něm také často chybováno. Ve správním řízení se jedná o výkon státní moci, která zakládá práva a povinnosti určeným osobám a je nezbytné, aby vždy vše proběhlo v souladu se správním řádem. Poradíme Vám, jak správně postupovat ve správním řízení.

Ať už se jedná o označení účastníků, správné zformulování odůvodnění nebo také neopomenutí všech nutných procesních kroků, jejichž nedodržení bývá nejčastější důvod pro odlišné rozhodnutí odvolacího orgánu. Pokud si chcete ušetřit čas a zbytečnou práci, KONTAKTUJTE NÁS.

Kontakt

Mgr. Ladislav Dvořák

Mgr. Ladislav Dvořák

Vedoucí kanceláře

Mgr. Ing. David Dvořák

Mgr. Ing. David Dvořák

Zástupce vedoucího kanceláře

Kontaktní formulář

Nadcházející semináře

Správní řízení pro ZŠ

Nejbližší termín: 30. 3. 2021

Způsoby zahájení, průběhu a ukončení správního řízení, počítání lhůt, přerušení, zastavení řízení, problematika odvolacího řízení a odvolací lhůty. Tohle a mnoho dalšího se dozvíte na našem MŠMT akreditovaném webináři se zaměřením na ZŠ.

Více informací

Správní řízení pro MŠ

Nejbližší termín: 7. 4. 2021

Webinář pro vedoucí zaměstnance, který Vám vysvětlí práva a povinnosti v oblasti výkonu státní správy se zaměřením na nejčastější problémy při zápisech. Webinář je akreditovaný MŠMT v rámci DVPP a zaměstnanci se jej mohou zúčastnit i z domácího prostředí.

Více informací