Stížnosti a informace

Stížností a žádostí o informace neustále přibývá. Pomůžeme Vám s jejich řešením.

Fenomén podávání stížností prakticky na cokoliv bohužel zasáhl i školství. Podání stížnosti je však mnohem lehčí než se se stížností správně vypořádat. Vedení školy bývá často pod tlakem jak ze strany zákonných zástupců, tak ze strany zřizovatelů a pokud není možné se takové situaci vyhnout, je potřeba se na ni alespoň řádně připravit.

Jeden urputný stěžovatel Vám může zkomplikovat práci na dlouhé měsíce a není dobré situaci podceňovat. Druhou stranou téže mince jsou pak neustálé žádosti o informace bez zjevného důvodu nebo na základě osobních antipatií k vedení. Poslední dobou se stávají oblíbené také petice, které Vám na klidu rozhodně nepřidají. Všechno se však dá řešit a my Vám s tím pomůžeme. KONTAKTUJTE NÁS

Kontakt

Mgr. Ladislav Dvořák

Mgr. Ladislav Dvořák

Vedoucí kanceláře

Mgr. Ing. David Dvořák

Mgr. Ing. David Dvořák

Zástupce vedoucího kanceláře

Kontaktní formulář

Nadcházející semináře

Správní řízení pro ZŠ

Nejbližší termín: 30. 3. 2021

Způsoby zahájení, průběhu a ukončení správního řízení, počítání lhůt, přerušení, zastavení řízení, problematika odvolacího řízení a odvolací lhůty. Tohle a mnoho dalšího se dozvíte na našem MŠMT akreditovaném webináři se zaměřením na ZŠ.

Více informací

Správní řízení pro MŠ

Nejbližší termín: 7. 4. 2021

Webinář pro vedoucí zaměstnance, který Vám vysvětlí práva a povinnosti v oblasti výkonu státní správy se zaměřením na nejčastější problémy při zápisech. Webinář je akreditovaný MŠMT v rámci DVPP a zaměstnanci se jej mohou zúčastnit i z domácího prostředí.

Více informací