O nás

Kancelář DHS s.r.o. vznikla v roce 2017 Třebíči jako nástupnická společnost za OSVČ Mgr. Ladislav Dvořák, která funguje na trhu již od roku 1997. Poradenská, vzdělávací a znalecká Kancelář DHS s.r.o. poskytuje odborné, poradenské a lektorské služby fyzickým osobám, právnickým osobám vč. škol a školských zařízeních na celém území ČR. Je vedena právníkem Mgr. Ladislavem Dvořákem, který má bohaté zkušenosti nejen z poradenské praxe školám a soukromým firmám,  ale také z lektorské činnosti. Mezi hlavní partnery v oblasti vzdělávání patří

 • NIDV (Národní institut pro další vzdělávání ) –  včetně 14 krajských pracovišť
 • VISK (Vzdělávací institut Středočeského kraje)
 • Vysočina Education, p. o. (Vzdělávací institut kraje Vysočina)
 • KVIC Nový Jíčín
 • CCV Pardubice

Mgr. Ladislav Dvořák spolupracuje s NIDV (dříve „Pedagogické centrum) od roku 2003. Je autorem a spoluautorem výukových modulů pro oblast „Základů práva a „Pracovního práva“, které NIDV využívá pro KS ŘŠ a ŠZ (Kvalifikační studium ředitelů škol a školských zařízení) do současnosti. Pro NIDV zároveň působí jako lektor na většině jeho krajských pracovištích.

Na základě jeho zkušeností s lektorováním ve FS 1 (Funkční studium 1) byl od roku 2005 do r. 2008 jmenován regionálním manažerem pro Vysočinu v projektu „Úspěšný ředitel“. Zde využil právních znalostí  a zkušeností ze svého dřívějšího působení jako právník okresního úřadu a posléze jako právník KÚ Vysočina.

Následně byl také nominován do lektorského týmu lektorů ve FS 2 (Funkční studium 2), kde pod záštitou UK Praha, Pedagogické fakulty v letech 2006 a 2007 přednášel.

V roce 2010 a 2011 se aktivně podílel na tvorbě výukových materiálů v rámci projektů „PEŘÍ“ (Personální řízení). V projektu „PEŘÍ“ zároveň lektoroval v rámci všech krajských pracovišť NIDV. Semináře „PEŘÍ“ byly organizované pro ředitele škol a školských zařízení v oblastech řízení a aplikace právních předpisů ve školství.  Na závěr tohoto projektu byl Mgr. Ladislav Dvořák zařazen účastníky seminářů do trojice nejlépe hodnocených lektorů v rámci celé ČR.

Odborné působení Mgr. Ladislava Dvořáka :

 • lektor a garant Kvalifikačního studia ředitelů škol a školských zařízení,
 • autor každoročních aktualizací modulů A a B v Kvalifikačním studiu ředitelů škol a školských zařízení,
 • akreditovaný lektor vzdělávacích projektů MŠMT,
 • projektový manažer projektu „Úspěšný ředitel“ ,
 • projektový manažer projektu „PEŘÍ“,
 • autor mnoha odborných článků  a textů.

Kontakt

Mgr. Ladislav Dvořák

Vedoucí kanceláře

Mgr. Ing. David Dvořák

Zástupce vedoucího kanceláře

Jana Dvořáková

Asistentka

Kontaktní formulář

Novinky

Řešení právních problémů

2. 9. 2019

Seminář určený nejen pro vedení škol, který posluchačům pomůže vypořádat se s každodenními problémy, které při provozu škol z pohledu práva vznikají.

Číst celé

Série manažersko – právních seminářů pro pedagogické pracovníky

2. 9. 2019

Zveme vás na semináře pro ředitele škol či jejich zástupce a učitele všech stupňů škol ohledně rozboru problémových situací z pohledu právníka, kazuistiky z praxe a řešení na úrovni řízení i práva.

Číst celé

Archiv novinek