O nás

Jsme poradenská, vzdělávací a znalecká kancelář, která poskytuje poradenství a servis v oblasti řízení škol a školských zařízení, včetně dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v celé České republice. Naší specializací je praktické uplatnění právních předpisů v souladu s potřebami našich klientů. Zabýváme se také pořádáním odborných seminářů a v neposlední řadě vyhotovujeme i znalecké posudky v oblasti oceňování movitých věcí.

Klientům poskytujeme důležité informace a novinky v oboru jejich profesní činnosti a neustále tak rozšiřujeme jejich právní povědomí, které je potřebné k úspěšnému vedení školy či školského zařízení. Průběžně zvyšujeme i svoji vlastní odbornost a rozvíjíme znalosti tak, abychom mohli pohotově reagovat na Vaše potřeby.

Naším cílem je především lidský přístup, spokojenost klientů a vysoká odborná úroveň poskytovaných služeb. Rádi bychom, abyste s našimi službami byli spokojení, cítili se k nám důvěru a rádi se k nám vraceli.

Naše kancelář je vedena Mgr. Ladislavem Dvořákem, který má dlouholeté zkušenosti z poradenské a lektorské činnosti ve školství. Působil jako právník ve veřejné správě, právník a lektor vzdělávacích institucí a je autorem a garantem výukových modulů využívaných v kvalifikačních studiích pro ředitele škol a školských zařízení. Spolu s ním zajišťuje služby také Mgr. Ing. David Dvořák, který je certifikovaným lektorem NIDV(NPI) a kromě pracovněprávní problematiky se specializuje na oblast ochrany osobních údajů ve školství.

Externě spolupracujeme s dalšími odborníky, kteří nám pomáhají zajišťovat odborné služby v nejvyšším možném rozsahu a v nejvyšší možné kvalitě.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Mgr. Ladislav Dvořák

Mgr. Ladislav Dvořák

Vedoucí kanceláře

Mgr. Ing. David Dvořák

Mgr. Ing. David Dvořák

Zástupce vedoucího kanceláře

Kontaktní formulář